Best Price

od 129zł

Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Więcej kryteriówMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

Pomysły na pobyt, weekend i wyjścia w Warszawa i jego okolicach

W Warszawie warto wybrac sie do przepieknie zrekonstruowanego Zamku Królewskiego. Gwarny plac, na którym sie znajduje, jest ulubionym miejscem spotkan warszawiaków. Glosne rozmowy, mlodziez grajaca na bebnach i sprzedawcy pamiatek, nadaja temu miejscu pogodnej atmosfery. Prosto z placu trafic mozna na Krakowskie Przedmiescie, reprezentacyjna ulice Warszawy, na której miesci sie miedzy innymi Palac Prezydencki i wiele restauracji i butików.

Blisko hotelu znajduje sie takze Palac Kultury i Nauki, najwyzszy budynek w Polsce, wykonczony w stylu socrealizmu. Z palacu mozna podziwiac widoki na cala Warszawe.

Warszawe mozna zwiedzac pieszo, dzieki licznym alejom dla spacerowiczów i wyremontowanym chodnikom. Dla milosników rowerów, miasto zaopatrzylo sie w wypozyczalnie, gdzie za niewysoka cene mozna wypozyczyc miejskie rowery 24 godziny na dobe. W sezonie letnim po stolicy kursuje takze turystyczna linia tramwajowa. Dwie linie autobusowe, kursujace co dwie godziny, obwoza turystów po najwazniejszych zabytkach. Poza sezonem, mozna skorzystac takze z bardziej niekonwencjonalnych srodków transportu, na przyklad ze staromiejskiej kolejki lub z konnej dorozki. Mozna wybrac sie takze na rejs statkiem po Wisle.

Zamknij
Twoje bezpieczeństwo: nasz priorytet
×